Проект «Реконструкція вуличного освітлення в с. Острів Радивилівського району Рівненської області» - один з десяти інфраструктурних проектів, які реалізовуватимуться у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

 «Відтепер вулиці села Острів освітлюватимуться за новітніми технологіями. Ремонт вуличного освітлення з використанням LED-технологій цього року реалізовано на вулицях Б. Хмельницького та Набережна. Загалом встановлено 39 LED-світильників, загальна вартість проекту склала 301,2 тис грн», - інформує селищний голова Віктор Іщук.

 Нове освітлення сільських вулиць має нижчі показники споживання електроенергії, таким чином сучасні ліхтарі дозволять зекономити до 30% електроенергії. Також LED-світильники мають доволі довгий термін служби і значно кращі параметри освітлення дороги.

 До соціальної інфраструктури села Острів належать гімназія, дитсадок, будинок культури, публічно-шкільна бібліотека, амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Населення становить 460 жителів. Через село проходить автошлях Т-0302 Шацьк – Горохів – Берестечко – Козин.

Як зазначив Віктор Іщук, у 2018 році в планах завершити роботи по реконструкції вуличного освітлення у селах Княгинине, Рудка, Лопавше, Вербень, Товпижин, Солонів та Вишневе.

Фото без описуФото без опису