28 липня 2018 року в селі Вербень продовжився фестиваль “Від села до села, колосяться поля. Нас єднають фестивалі, Ми єдина сім'я”.

Ще за довго до початку концерту, люди гуртувалися на території, що прилягає до місцевого клубу. Воно й не дивно, адже організатори подбали про наповнення заходу: на відвідувачів чекали батут, де поруч проходила жвава торгівля різними смаколиками.

Свято розпочалося з молитви «Отче наш», у виконанні церковного хору. Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять усіх полеглих героїв та патріотів України,  а також подякували нинішнім захисникам Батьківщини за їхню віддану службу й подвиги. Щирі слова побажань подальшого успішного розвитку громади, родинних радощів, здоров’я, Божих благословінь , достатку, миру в душах та серцях прозвучали від Демидівського селищного голови Віктора Іщука. Почесними грамотами Демидівської селищної ради та цінними подарунками за особисті заслуги перед Батьківщиною, мужність і відвагу під час виконання військового обов'язку, самовідданість і стійкість, виявлені під час проходження військової служби Віктор Іщук нагородив: Олексія Семенюка, Леоніда Пограничного, Василя Грибка, Андрія Шаранду, Миколу Травінського, Олександра Травінського, Василя Стар’ят, Вадима Пачковського, Володимира Заверуху, Андрія Кухарука , Юрія Шинкарука , Миколу Шинкарука , Владислава Леха, Івана Зозулю, Ігора Гирського.

Під час концерту привітали ветерана авганської війни Василя Друзюка. На святі було вшановано найповажнішу жительку села Анастасіяю Хом’як ,якій виповнилося 95років. Привітали наймолодшого жителя Вікторію Горпенченко. Звучали вітання для Євгенії Суднік, Єлізавети Довжанин, Василини Пасічник, Антоніни Івашутіній, Галини Купрінець, Неоніли Кравець, Марії Лущевській, Марини Бакалейко, Марії Березюк, які народили і виховали п'ятеро і більше дітей. Привітання чоловіків, що самотужки виховують своїх дітей: Володимира Буся – « батько герой» поставив на ноги 6 дітей, Олексія Грибка, який один виховує доньку Богдану.

Прозвучали привітання сім'ї Ольги та Феодосія Хом’яків , які прожили разом майже 70 років, вітали наймолодше подружжя, яке з’єднало свої серця й долю лише 8 місяці тому, це сім’ї Марини та Ярослава Кравець , Наталії та Дмитра Геричів. Привітали молоду багатодітну маму, яка виховує 3-х синів, коровайницю, весільну господиню та учасницю художньої самодіяльності будинку культури с.Вербень Наталю Роспашнюк. З нагоди святкування фестивалю привітали Михайла Рижука -наймолодшого землевласника села. Відзначили майстринь села, які творять своїми руками красу: Богдану Регулич, Леоніда Гордійчука, Олександра Тимощука, Дмитра Ковальчука, Василя Німчука. Цього ж дня свій день народження відзначали троє жителів села, а саме: Ігор Бондарук, Віта Пилип’юк, Артем Павлік.

За вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток села Вербень та з нагоди проведення фестивалю Селищний голова Віктор Іщук нагородив Петра Рабчука, Галину Міщук, Ліду Хом’як, Надію Тимощук, Марфу Олійник, Раїсу Сцьольну.

Олександр Самойлик за дорученням народного депутата Олександра Дехтярчука за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування та з нагоди проведення фестивалю нагородив Почесними грамотами і цінними подарунками Катерину Ващук, Василя Сапіжука, Людмилу Горбату, Валентина Хом’яка.

Село Вербень передало естафету славного фестивалю “Від села до села, колосяться поля. Нас єднають фестивалі, Ми єдина сім'я” до села Княгинине.

Святкову концертну програму підготували учасники художньої самодіяльності Будинку культури с.Вербень. За чудову організацію свята слова подяки звучали голові Демидівської селищної ради Віктору Іщуку, начальнику управління освіти, культури ,туризму молоді та спорту Олені Грицюті, начальнику відділу культури та туризму Наталі Іщук, учасникам художньої самодіяльності Будинку культури Демидівської селищної ради , учням Школи мистецтв та будинку творчості школяра, та спонсорам: в.о. старости села Вербень Василю Рачинському, приватним підприємцям села - Петру Качану, Анатолію Довгаюку, Наталі Хом’як, Віталію Довгаюку, Людмилі Біхлер, Світлані Сігней, народному депутату Олександру Дехтярчуку, депутатам Демидівської селищної ради Олександру Пилип’юку та Олександру Романюку, депутату Демидівської районної ради Петру Солтису, директору Вербенського ліцею Ларисі Гогой, Миколі Регуличу, .

Продовженням свята було частування традиційною стравою - кулішем, а також ухою та українськими народними стравами, які приготували господині села. Розігрувалася лотерея. Закінчився фестиваль запальною дискотекою просто неба.

Хочеться вірити, що проведення такого свята увійде у добру традицію села і наступного року знову збере щирих і світлих людей разом.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуБагато цікавих фотографій  можна знайти в фотогалереї сайту.