Сафатова долина - Долина смерті.

Дата: 30.07.2018 22:28

Серед полів за десятки кілометрів від населених пунктів в Демидівському районі височіє хрест та встановилений пам`ятний знак.Саме на цьому місці в засипаних землею колодязях спочивають десятки закатованих людей. У далекому 45-му році трагедії тут розігрувалися мало не щоночі.

Радянська пропаганда наголошувала – людей катували та нищили бандити-бандерівці. Однак, згодом стало відомо, до кривавих злочинів причетні саме енкаведисти. Під виглядом націоналістів, вони вбивали місцевих, аби створити негативний імідж УПА.

Як і щороку в останню неділю липня на Сафатову долину, або як її ще називають Долину смерті, приходять десятки небайдужих людей, щоб молитвою вшанувати пам`ять безвинно убиєнних.