День Національної поліції України – це одне з нових офіційних і професійних свят України. Згідно з Указом Президента України № 97/2018 від 4 квітня 2018 року “Про внесення зміни до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693”, тепер День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня.

4 липня 2018 року з нагоди професійного свята привітати представників поліції прибули Демидівський селищний голова Віктор Іщук, голова райдержадміністрації  Богдан Левшенюк, голова районної ради Сергій Радченко, голова Боремельської сільської ради Віктор Корінь.

За плідну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та з нагоди відзначення 3-ї річниці Дня Національної поліції України відповідно до Подання начальника Демидівського ВП Дубенського ВП ГУНП України в Рівненській області № 1764/209/01-2018 від 03.07.2018 Демидівський селищний голова вручив Почесні грамоти працівникам Демидівського ВП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області, наголосивши на тому, що служба працівників поліції ніколи не буде легкою, адже вона вимагає від кожного зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви, вислов працівникам відділу вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість Українському народові, та побажав і надалі мужності, витримки, наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, довіри та поваги від жителів Демидівщини.

Також, кращим поліцейським  за виконання службових обов’язків було вручено Почесні грамоти  голови Демидівської райдержадміністрації,  районної ради, Боремельської сільської ради.