Робоча зустріч народного депутата України Олександра Дехтярчука

Дата: 02.07.2018 17:23

27 червня в конференц-залі Млинівського державного технолого-економічного коледжу відбулась робоча зустріч народного депутата України Олександра Дехтярчука із головами районних державних адміністрацій, районних та міських рад, об’єднаних територіальних громад Млинівського, Дубенського, Демидівського, Радивилівського та Здолбунівського районів.
Під час наради, у якій взяв участь Демидівський селищний голова Віктор Іщук,  йшлося про перспективи об’єднання громад. Очільники районів та територіальних громад регіону мали можливість поділитись успіхами, висловити свої пропозиції для співпраці, обговорити проблемні питання. Так, зокрема, на зустрічі мова йшла про фінансування закладів освіти, ремонт доріг, проектну діяльність, питання екології, функціонування закладів медичної сфери.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)