ДЕМИДІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Демидівського селищного голови

27 червня 2018  року                                                                                                   № 48

Про скликання позачергової

8 сесії 7 скликання

Демидівської селищної ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Відмінити скликання позачергової 8 сесії 7 скликання Демидівської селищної ради 27 червня 2018 року на 15 годину в приміщенні Будинку культури селищної ради.

2. Скликати позачергову 8 сесію 7 скликання Демидівської селищної ради 30 червня  2018 року на 10 годину в приміщенні Будинку культури селищної ради.

На розгляд сесії винести питання

1. Про внесення змін до бюджету Демидівської селищної ради на 2018 рік

(доповідає: Леоновець В.Ф. – начальник фінансово-економічного відділу Демидівської селищної ради).

2. Про встановлення туристичного збору на території Демидівської селищної ради у 2019 році

(доповідає: Щербатюк С.М. – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики Демидівської селищної ради).

3. Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на території Демидівської селищної ради на 2019 рік

4. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Демидівської селищної ради на 2019 рік

5. Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Демидівської селищної ради на 2019 рік

(доповідає: Легкий В.І. – головний спеціаліст відділу земельних відносин Демидівської селищної ради).

6. Про затвердження  переліку проектів, які реалізуватимуться у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

7. Про затвердження Програми регулювання земельних відносин в Демидівській селищній раді

8. Про проведення всеукраїнського фестивалю електронної музики «Aqua DJ Parade»

Селищний голова                                                                 В.Іщук