Відбулась зустріч із заготівельниками молока

Дата: 26.06.2018 17:49

26 червня з ініціативи селищного голови Віктора Іщука відбулась зустріч з представниками підприємств, що заготовляють молоко в селах громади – ТОВ «Радивилівмолоко», МПП «Р.Т.Д.Сокіл» (с. Теслугів) та ТзОВ «Укрмолпродукт».

Основним питанням, яке стало передумовою зустрічі стала заготівельна ціна молока. Жителі сіл стурбовані загрозою сезонного зниження ціни, вже з’явилась інформація про можливу ціну на рівні 3,8 грн за літр. Селищний голова закликав представників підприємств по можливості утримати заготівельну ціну не менше 4 грн за літр.

Представники підприємств в свою чергу запропонували підтримували партнерські стосунки, зокрема спільно з представниками селищної ради проводити зустрічі в селах.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)