З ДНЕМ МОЛОДІ!

Дата: 23.06.2018 19:29

Шановна молодь Демидівщини!

Сердечно вітаю Вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді!

Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це час випробувань, творчого натхнення, пізнання себе і навколишнього світу, що споконвіку вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

В цей прекрасний літній день бажаємо Вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх ваших мрій та планів.

Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими!

В. Іщук