Свято весни та краси

Дата: 05.03.2018 16:24

І знову починається весна,
Так, як було це ще у неоліті.
Лиш перша брунька вибухне на вітті,
І знову починається весна!
І знову починається життя,
Швидкі шалені зміни на землі,
Кінчається симфонія зими
І знову починається краса

Віями підсніжників підморгнула весна, березень надав природі живу силу, а жінкам – чарівність і красу. Саме красі присвячено вечір, який відбувся сьогодні у нашому ліцеї. Красі, що у розквіті  землі, що в коханні, красі у ніжності дівчат, у чарівності та загадковості жінок.

Команди, що представляли 8, 9, 10, 11 класи Пляшевського ліцею дозволи собі трохи помріяти, пофантазувати,  а глядачам подарувати щось світле й хороше. Змагалися у вмінні представляти свою команду, у акторській майстерності, у вмінні зробити подарунок своїми руками та подарувати, висловлюючи почуття. Глядачам особливо припав танцювальний конкурс та конкурс дизайнерів-модельєрів,  де кожна команда набрала найвищий бал.

За підсумками свята перемогла команда 9 класу.
   Чудове свято відбулося завдяки ентузіазму  Надії Степанівни Чубай, молодої вчительки англійської мови. Вона зуміла підібрати такі форми роботи із старшокласниками, де головним засобом впливу є спільне, переважно естетичне переживання. Їй вдалося викликати сильні, глибокі і благородні колективні емоції. Поєднавши різні засоби впливу: слово, образ, почуття, танець, спільну роботу, вчителька згуртувала класні колективи.
   Тож бажаємо Надії Степанівні творчих злетів, а учням – уміння відчувати задоволення від спільних позитивних справ.