День безпечного Інтернету

Дата: 08.02.2018 15:58

6 лютого людство відзначає День безпечного Інтернету (Safer іnternet day). Традицію запровадили в Європі в 2004 році, бо вже на той час питання інформаційної безпеки виявилися актуальними для різних країн світу. В тому, щоб зробити Інтернет чистішим і безпечнішим, зацікавлений будь-який інтернет-користувач. Кожний шостий житель Землі регулярно працює у Всесвітній мережі, Згідно з даними дослідження Інтернет Асоціації України, в нашій країні користуються Інтернетом 21,6 млн користувачів.

Долучилися до відзначення Дня безпечного інтернету і учні Пляшевського ліцею. Школярі згадували правила поведінки про роботі в мережі, переглянули навчальні відеоматеріали, реєструвалися для перегляду онлайн лекції з курсу «Вступ до кібербезпеки».