Переможці в об’єктиві натураліста

Дата: 20.04.2018 16:16

Відбувся  І етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста». Метою конкурсу є активізація роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи.

За результатами конкурсу у номінації «Кращий відеоролик (відео кліп)» - Довгаюк Андрій, здобувач освіти 9 класу Вербенського ліцею Демидівської селищної ради за відеоролик «Водна артерія»  посів ІІ місце, а у номінації «Краща фоторобота» Легенюк Микола, здобувач освіти 6 класу Княгининського ліцею Демидівської селищної ради за серію світлин «Охорона лебедів рідного краю» - посів ІІІ місце.