Міжнародний День Землі

Дата: 24.04.2018 15:39

22 квітня на планеті відзначається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря. День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. Із цією метою учні ліцею під керівництвом вчителя екології Друзюк О. А. взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі. Під час заходу ведучі для усіх присутніх подали історичну довідку про День Землі, яка супроводжувалася відеопрезентацією, закликали усіх присутніх берегти природнє середовище, переглянули відео «В об’єктиві натураліста», насамкінець усі присутні продзвеніли у символічний дзвін із закликом зберегти природу.