Фото без опису

 Не із сторінок стародавніх літописів і не з легенд та переказів увірвалося у наше життя це лячне і моторошне слово – Чорнобиль. Важким колесом «прокотилася» Україною аварія на Чорнобильській атомній електростанції.
 26 квітня 1986 року. Цей день в історії нашого народу позначений знаком біди. Аварія на Чорнобильській АЕС нагадала про те, що люди не освоїли ту потужну енергію, яку самі породили.
 Тож сьогодні, 26 квітня, учні Пляшевського ліцею зібралися на захід під символічною назвою «Пам’ять з полиновим присмаком болю».

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 Ведучі Діана Сидорук та Віка Пилипюк розповіли присутнім про героїв-пожежників, на чолі з Володимиром Правиком, котрі за покликом рідної землі першими прибули до палаючого реактора.
 З цікавістю переглядали презентацію. Богдан Скруха, учень 10 класу, прочитав вірш-молитву. Настя Ткачук, Катя Криштоф, Олеся Романюк (9 клас), Софія Ткачук (8 клас) віршованими рядками зверталися до присутніх з проханням не забувати героїв, які подарували нам майбутнє ціною свого життя.
 Захід-реквієм «Пам’ять з полиновим присмаком болю» підготовлено Оксаною Іванівною Польовою, вчителькою географії та біології,  в рамках предметного тижня, що проходить в ліцеї.