Вербенський ліцей здобув ІІ місце

Дата: 18.05.2018 15:52

16 травня 2018 року на базі комунального закладу "Станція юних натуралістів" Рівненської області пройшов обласний етап Всеукраїнського фестивалю "Свіжий вітер". Команда «Fresh wind»  Вербенського ліцею здобула ІІ місце у номінації "Театральне мистецтво". Команду підготували  Гогой Олена Анатоліївна, керівник гуртка "Основи біології" та вчитель музики Мусійчук Ольга Вікторівна. Учні 9 класу Довгаюк Андрій, Гордійчук Марія, Кешеля Ірина, учениця 10 класу Рачинська Ірина, учениця 7 класу Пилип'юк Діана успішно представити Демидівську територіальну громаду на даному конкурсі. Діти та педагоги отримали незабутні позитивні враження не тільки від конкурсу, а й  проведеної для них екскурсії у теплицю Станції юних натуралістів.