Обласні сільські спортивні ігри Рівненщини

Дата: 23.06.2018 11:53

Згідно положення про проведення обласних сільських спортивних ігор Рівненщини 2018 року - 22 червня в м. Рівне серед голів та старост ОТГ проводилися змагання. Організатором змагань є Центр розвитку місцевого самоврядування і облорганізація ФСТ "Колос".

У змаганнях приймала участь команда від Демидівської селищної ради. Серед усіх команд наші спортсмени показали хороші результати. Алінтин Ремез в.о. старости Княгининського старостинського округу зайняв друге місце з більярду, Оксана Хом’як діловод Рогізненського старостинського округу – чертверте місце з дартсу, Марія Гривіцька в.о. старости Глибокодолинського старостинського округу -  чертверте місце по шашках.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)