Звернення до Українського народу у зв’язку з Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2018 14:54

Дорогі співвітчизники!

Цього дня 77 років тому розпочався найкривавіший період Другої світової війни. У жорстокому протистоянні колишніх союзників - сталінського та гітлерівського тоталітарних режимів - загинули десятки мільйонів людей.

Український народ сплатив неймовірно високу ціну за визволення від нацизму та наближення спільної перемоги Антигітлерівської коаліції.

Ця гірка правда не полишає нас. Майже кожна українська сім’я має свої болісні втрати рідних і близьких у тяжких боях, ворожій окупації, концтаборах, нацистському рабстві, від голоду й сталінських репресій.

Вічна пам’ять усім загиблим.

Ця всенародна вдячна пам’ять про жертовність наших дідів та прадідів, їхню нескореність - священна для кожного українця. Вона гуртує націю, додає нам наснаги, сил та рішучості у справедливій боротьбі з новоявленими російськими окупантами.

Сердечна вдячність усім співвітчизникам старшого покоління, хто визволяв країну від ворога, хто вистояв і гартувався у полум’ї Другої світової війни, усім героям, які сьогодні зі зброєю в руках захищають нашу державу.

Вірю, що разом ми гідно здолаємо усі випробування на обраному шляху та побудуємо могутню, демократичну, європейську Українську державу.

Слава Україні!