День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2018 11:48

22 червня 2018 року, до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, біля  пам'ятника Невідомому Солдату та братської могили, працівниками Будинку культури Демидівської селищної ради підготовлено та проведено мітинг вшанування  пам’яті загиблих під час війни 1941-1945 років.  У заході взяли участь голова Демидівської селищної ради Віктор Іщук, голова районної державної адміністрації Богдан Левшенюк, заступник голови районної ради Віталій Конський, установи та організації, молодь, громада селища, ЗМІ.

До пам’ятника  Невідомому солдату покладено квіти. Хвилиною мовчання вшановано загиблих. Поминальну панахиду відслужив священик Демидівського благочиння УПЦ КП Євгеній Іваник .

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)