Представники Демидівської громади відвідали колег зі Смиги

Дата: 22.06.2018 10:36

Візит з метою обміну досвідом, побудови партнерських стосунків та пошуку шляхів розвитку бібліотек у об'єднаних територіальних громадах відбувся 21 червня.

У поїздці взяли участь директор Центральної бібліотеки Валентина Тимощук, провідний методист Людмила Ковальчук, бібліотекар дитячого відділу Людмила Чудік та начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Сергій Щербатюк.

Зустріч під назвою "Від демократії в бібліотеці до демократії в громаді" зібрала також представників Смизької сільської та Радивилівської міської об'єднаних територіальних громад. Учасники ознайомились із реалізованими у Смизі проектами, зокрема Будуємо Україну Разом, що проходив нещодавно.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)