Обговорення питань проведення жнив

Дата: 20.06.2018 15:28

20 червня 2018 року в приміщенні Демидівської районної державної адміністрації проводилась нарада з власниками зернозбиральної техніки по питаннях: охорони праці, техніки безпеки, протипожежної безпеки та вартості обмолоту зернових під час жнив 2018 року. На нараді були присутні  в.о. старост старостинських округів Демидівської селищної ради , начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Демидівської селищної ради Степан Ярош. Прийнято рішення, що вартість обмолоту становитиме 18-20 гривень, тюкування соломи - 6-7 гривень, культивація - 10-12 гривень, посів - 7-8 гривень.

Присутні на нараді звернули увагу на гідне відношення до одиноких пенсіонерів та учасників АТО зі сторони власників зернозбиральної техніки та взаємодію з працівниками Демидівського віділення поліції на період жнив.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)