Розпочався тиждень української мови та літератури

Дата: 12.03.2018 16:34

Щороку, на початку березня у Пляшевському ліцеї розпочинає свою роботу тиждень української мови та літератури. Україна відзначає день народження свого геніального сина - Тараса Шевченка. З дитячих літ учні ліцею вбирають в душу його безсмертні рядки, усвідомлюють його заповіти. 5 березня в Пляшевському ліцеї учні ще раз переглянули презентацію, створену ученицею 10-го класу Анастасією Романюк по творчому шляху Т.Г.Шевченка.

Зацікавила юнаків та дівчат вікторина, з якої вони почерпнули нові знання про Великого Кобзаря. Традиційно поділились на команди і старанно збирали слова із запропонованих літер. Насамкінець школярі подивились відеофільм про сучасний музей Т.Г.Шевченка, прослухали пісні на слова Шевченка, бо і сьогодні до нас усіх звертається Кобзар зі своїми  безсмерними думами.