Засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 19.06.2018 09:41

12 червня 2018 року начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Демидівської селищної ради Ярош С.О. прийняв участь у засіданні постійної комісії з питань ТЕБ та НС, на якій розглядалось питання Про підготовку органів місцевого самоврядування, санаторно-оздоровчих закладів, баз відпочинку та Хрінницької аварійно-рятувальної служби до літнього сезону безпеки 2018 року на водоймах та запобігання загибелі людей на них. На території Демидівської селищної ради офіційно зареєстровано та облаштовано згідно вимог 4 пляжі: дитячий санаторій “Хрінники”, база відпочинку “Маяк”, оздоровчий комплекс “Чайка”, база відпочинку “Мотор”. Багато дебатів визвало у присутніх рішення про заборону реалізації алкогольних напоїв у місцях масового відпочинку людей на водних обєктах.

14 та 15 червня 2018 року всі місця масового відпочинку були перевірені представниками головного управління ДСНС у Рівненській області, начальником  Демидівського  районного сектору ДСНС у Рівненській області Кісільчуком В.Ф., та начальником відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Демидівської селищної ради Ярошом С.О. Комісія звертала увагу на присутність буйків на водоймищах, наявність рятувальних засобів та самих рятувальників, попереджувальних знаків та вказівників, фонтанників з питною водою, інформаційних стендів, журналів, інструктажів та навчань, робочий стан гучномовців.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)