Шановні дільничні офіцери поліції!

Дата: 18.06.2018 09:01

Шановні дільничні офіцери поліції!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Ви – представники найважливішої ланки правоохоронних органів, найбільш наближені до людей, до їх проблем, болю, тривог.

Служба дільничного потребує надзвичайної професійності і самовіддачі, вміння розуміти складні життєві ситуації, соціальні конфлікти. Щоденно Ви забезпечуєте спокій і правопорядок на своїй дільниці, і, безперечно, від роботи кожного з Вас залежить безпека і порядок в нашому районі та в державі.

Нехай Ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях людей.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди та успіхів у Вашій почесній праці!

Віктор Іщук

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)