Робочий візит делегація вогнеборців добровільної пожежної охорони Західно-Поморського воєводства Республіки Польща

Дата: 14.06.2018 17:06

7 червня 2018 року до смт. Млинів з робочим візитом завітала делегація вогнеборців добровільної пожежної охорони міста Хойна Західно-Поморського воєводства Республіки Польща. Польські колеги провели круглий стіл з представниками територіальних об’єднаних громад Демидівського та Млинівського районів. Від Демидівської селищної ради в роботі круглого столу приймав участь Степан Ярош – начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами. Під час робочої зустрічі обговорювались питання створення добровільних пожежних команд в громадах, іх матеріального забезпечення та стимулювання. Іноземна делегація розповіла про багаторічний, успішний досвід створення добровільних пожежних команд на території Республіка Польща із залученням добровольців та волонтерів у справу гасіння пожеж та ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації. Польські вогнеборці радо відповідали на усі запитання присутніх, розповідали алгоритм дій щодо фінансування та матеріально-технічного забезпечення добровільних-пожежних команд.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)