Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Напередодні свята 15 червня  о 12 год. в  клубі  Демидівської центральної районної лікарні відбувся урочистий захід з нагоди Дня медичного працівника за участю голови Демидівської селищної ради Віктора Іщука, голови райдержадміністрації  Богдана Левшенюка, голови районної ради Сергія  Радченка, благочинного Демидівського благочиння УПЦ КП Василя Іваника,  помічника  депутата Верховної ради  Олександра Дехтярчука Олександра Самойлика, головного лікаря Демидівської центральної районної лікарні Анатолія  Домбровського, головного лікаря центру первинної медико- санітарної допомоги Наталії Чекан, медичних працівників району,  ЗМІ.

Розпочався захід із молитви  та привітань благочинного Демидівського благочиння  УПЦ КП Василя Іваника.  Василь Федорович подарував для медичного закладу Ікону Пантелеймона цілителя.

З нагоди професійного свята привітали присутніх голова Демидівської селищної ради Віктор Іщук,  голова райдержадміністрації  Богдан Левшенюк, голова районної ради Сергій Радченко. Гості заходу висловили вдячність усім працівниками галузі охорони здоров’я за їх чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я мешканцям нашого району. Медичним працівникам вручено Почесні грамоти Демидівської селищної ради, райдержадміністрації та районної ради. Разом із щирими вітаннями з нагоди  професійного свята Олександр Самойлик помічник депутата Верховної ради Олександра Дехтярчука вручив ряду медичних працівників Подяку депутата. Вітали колег зі святом головні лікарі, які вручили грамоти своїм підлеглим. Хвилиною мовчання вшановано медиків району, які відійшли у вічність. Також головний лікар центральної районної лікарні відзначив медичних працівників, які в даний час лікують наших воїнів.

Крім того, медикам було подаровано  святковий концерт у виконанні вихованців будинку творчості школярів, Демидівського ліцею, працівники  культури Демидівської селищноїї ради.