Шановні працівники медичної галузі!

Дата: 14.06.2018 21:30

Шановні працівники медичної галузі!

Вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Низько вклоняюся перед Вашою благородною працею. Професія, яку Ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу. Знання і вміння лікаря, який рятує життя і здоров’я, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Щодня з’являються нові методи і технології лікування, сучасні лікарські засоби і медична апаратура. Проте всі досягнення науки даремні, якщо до них не докладає рук той, хто присвятив себе служінню людям.

Бажаю Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, спокою, достатку, безхмарного неба, радості у кожній миті буття, світлої долі, успіхів та подальших професійних здобутків!

Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Селищний голова                                                           В. Іщук

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)