І Н Ф О Р М А Ц І Я про виконання заходів приурочених до Дня Соборності та річниці бою під Крутами

Дата: 01.02.2018 15:56

І Н Ф О Р М А Ц І Я про виконання заходів приурочених до Дня Соборності та річниці бою під Крутами

22 січня бібліотекарем публічно-шкільної бібліотекарем Ільчук О. Я. проведено  тематичну лінійку до Дня Соборності України для учнів 5-7 та 9 класів та виставку літератури «Видатних українців знаємо в обличчя»  для учнів всіх класів. Вчителем українськлої мови та літератури Гогой О.І. проведено виховну годину «День Соборності -знаменна дата для українців та України».

29 січня вчителем історії  М.М. Клепач проведено позакласний захід та організовано перегляд відеофільму на тему «Бій під Крутами залишиться в пам`яті людській!». Була організована тематична виставка літератури «На Аскольдовій могилі України цвіт» в публічно-шкільній бібліотеці.