Світ в небезці - це зрозуміло всім (II етап Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спіьний дім"). Слухай нас, друже, все це не жарти Нищить планету власну не варто. Ми живемо у ХХI столітті - Що ти залишиш в майбутньому дітям? Саме під таим гаслом учасники шкільної команди "Аквавіта" привернули увагу до найбільших проблем сьогодення - екологічних. 29 березня в м. Рівне відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу " Земля - наш спільний дім". Підготовка до цього конкурсу тривала майже цілий рік. Учасники команди брали активну участь в акціях, трудових десантах "Посади сад", "Зроби свою планету квітучою", " Чистий двір, вулиця, селище - чиста Україна", "Чисте джерело","Чистий берег. Під час операції "Лелака", здійснили облік гнізд лелеки білого на території Демидівщини, виготовили і розвісили годівнички біля школи та біля своїх осель, а також привели фоторейди несанкціонованих сміттєзвалищ з метою привернення до них уваги громадськості та їх лівідації. Юні екологи постійно проводять агітаційно - просвітницьку роботу серед населення Демидівщини: виступають перед учнями і батьками закладу,розповсюджують листівки - заклики з охорони довкілля, про свої успіхи і проблеми інформують на сторінках районної газети "Вісник Демидівщини". Успішно представили свій заклад агітбригатівці і на обласному конкурсі. Агітбригада "Аквавіта" - це дружній колектив однодумців (Клим'юк Валентин, Карпюк Саша, Прендецька Ольга, Радченко Юлія, Чекан Ольга, Цимбалюк Анна), а також їхні наставники В.Г.Бондаренко і О.В.Карпюк посіли друге місце в обласних змаганнях. Ми віримо, якщо кожен з нас буде брати приклад школярів і дослухатися до їхніх порад, то наша планета буде завжди чистою, квітучою, а люди в Україні - здоровими та щасливими.