"Різдвяні канікули" у святковому Львові. Учасники фольклорного колективу" Калиновий цвіт" цьогоріч отримали гарну нагороду у різдвяні дні побувати в культурній столиці України - місті Львові. Наші ліцеїсти представляли Рівненщину на всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Різдвяні канікули". Святкове дійство відбувалося 10-12 січня в молодіжному дитячому центрі творчості Галичини. Сюди з'їхалися юні артисти з різних куточків України, а також фольклорний ансамбль із Польщі. Загалом у фестивалі взяло участь 97 колективів. Були тут і солісти, і вокальні ансамблі, і хореографічні гуртки, і вертепи. Першого дня всі учасники представляли свої підготовлені номери. Наші артисти справилися із своїм завданням дуже добре. Глядачі і члени журі були в захваті від дзвінкоголосного співу щедрівок, колядок, щиросердних віншувань, а також від справжніх улюбленців - Маланки і Василя. Другий день у Львові для демидівчан таки був незабутній Вони мали змогу поринути у святкову атмосферу Різдвяного міста, побувати у найцікавіших куточках мегаполісу, посмакувати справжніми шоколадом і карамеллю у затишних львівських крамничках і кав'ярнях. Усе це відбувалося в трепетному очікуванні результатів творчих змагань. Тому емоції переповнювали всіх, коли дізналися, що колектив буде брати участь у гала-концерті, на який було відібрано 12 кращих виконавців - лауреатів першої премії. Отож, учасники фольклорного ансамблю " Калиновий цвіт" отримали диплом лауреата І премії  Всеукраїнського фестивалю-конкурсу для дітей та юнацтва "Різдвяні канікули". Вони відкривали гала-концерт і знову вразили всіх присутніх своїм креативним виступом. Звичайно, ця нагорода - це, перш за все, наполеглива праця не тільки ліцеїстів, але й їх наставників - О. В. Карпюк, Н. М. Булейко. Вони, разом із Т. М. Гамків, у ці дні не тільки хвилювалися за своїх вихованців, наставляли їх, підбадьорювали, але й гарно організували побут конкурсантів і їх активний відпочинок. Ми вітаємо наших лауреатів, бажаємо їм творчих успіхів, натхнення, тільки позитивних емоцій і заслужених перемог.