День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 16.03.2018 09:13

З великою вдячністю за роботу, за професіоналізм та наполегливість вітаю колектив Виробничого управління житлово - комунального господарства з Днем працівників житлово - комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Цей день - це вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок, тепло і комфорт в наших домівках.

Ваша невтомна праця забезпечує життєво важливі потреби громадян нашого селища. Попереду ще багато роботи, але ваше відповідальне ставлення до справи стане запорукою успішного розвитку житлово - комунального господарства.

Бажаю Вам щоб кожен наступний рік додавав оптимізму, відчуття задоволення, бадьорості духу і достатку, а доля щоб дала Вам  багато щасливих квітучих літ.

Голова Демидівської селищної ради                                                                                                             В. Іщук

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)