«Наша слава козацькая не вмре, не загине!»

Дата: 07.06.2018 15:17

8-11 червня усіх охочих запрошує VII Всеукраїнський регіональний відкритий VII дитячий фестиваль патріотичної пісні «Наша слава козацькая не вмре, не загине!». Мистецька подія відбудеться у селі Хрінники, що на Демидівщині. Молоді виконавці представить там свої таланти.

Упродовж трьох днів – з 8 по 10 червня – проходитимуть заходи до 367-ї річниці битви під Берестечком. Вони відбудуться на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» у селі Пляшева Радивилівького району.

10-го червня програма заходів розпочнеться з самого ранку. О 9.00 парафіян запрошують на Патріарше богослужіння в Георгіївську церкву, очолювану Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом. Після того відбудеться урочиста хода і покладання квітів до пам’ятника Героям Берестецької битви.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)