Третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Демидівської селищної ради на 2018-2022 роки

Дата: 05.06.2018 18:10

1 червня в селищному Будинку культури відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Демидівської селищної ради на 2018-2022 роки. У роботі взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів - голова робочої групи Сергій Герук, начальник управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Олена Грицюта, працівники структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост, депутати, представники громадськості. Провів засідання експерт Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування Тарас Микитин.
На початку розібрали результати роботи попередніх зустрічей та приступили до написання завдань, що дозволять втілити напрацьовані візію і місію громади.
Результати роботи будуть розміщені в розділі "Стратегія розвитку" на сайті Демидівської селищної ради для ознайомлення та подання пропозицій і зауважень.