День пам‘яті жертв політичних репресій

Дата: 20.05.2018 20:50

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня.

20 травня 2018 року в смт. Демидівка відбувся мітинг до Дня пам'яті жертв політичних репресій. У заході взяли участь голова Демидівської селищної ради Віктор Іщук,перший заступник голови  районної державної адміністрації Петро Шелест, голова районної ради Сергій Радченко, громадськість селища, працівники установ, організацій, молодь, ЗМІ.
   До пам’ятного знаку покладено квіти та вшановано хвилиною мовчання жертв політичних репресій. Поминальну панахиду за загиблими жертвами політичних репресій  відслужили Благочинний Демидівського благочиння УПЦ КП Василь Іваник та священнослужитель храму Івана Богослова УПЦ КП смт.Демидівка Євгеній Іваник.