День перемоги

Дата: 10.05.2018 10:52

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.
Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.
В. Симоненко

9 травня 2018 року біля  пам'ятника Невідомому Солдату та братської могили працівниками Будинку культури Демидівської селищної ради підготовлено та проведено мітинг з нагоди відзначення Дня пам"яті та примирення і 73 -ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У заході взяли участь голова Демидівської селищної ради Віктор Іщук, заступник селищного голови Сергій Герук, голова районної державної адміністрації Богдан Левшенюк, голова районної ради Сергій Радченко, ветерани Другої Світової війни, учасників АТО, ветеранів Афганістану,  громадськість селища.

До пам’ятників  Невідомому солдату, Борцям за волю та незалежність України , Братської могили покладено вінки та квіти. Хвилиною мовчання вшановано загиблих. Поминальну панахиду відслужили священики Демидівського благочиння УПЦ КП на чолі із благочинним Василем Іваником.

Під час заходу було вручено нагороди  ветеранам АТО.