Громадська організація «Сприяння розвитку села» спільно з Демидівською селищною радою у рамках реалізації проекту «Молодіжне таборування як спосіб підвищення екологічної свідомості», що здійснюється за підтримки управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації, проводить конкурс фотографій «Демидівщина екологічна».

Мета конкурсу

Конкурс поводиться з метою привернення уваги влади та мешканців Демидівської громади до негативних впливів людської діяльності на довкілля, залучення учнівської молоді до збереження природних багатств, формування сучасного екологічного мислення та сприяння вирішенню місцевих екологічних проблем.

Терміни проведення

Конкурс проводиться в період з 2 травня до 8 червня 2018 року.

Оголошення переможців відбудеться 14 червня 2018 року.

Учасники Конкурсу

Учасниками конкурсу може бути учнівська молодь, яка проживає (навчається) на території Демидівської селищної ради.

Вимоги до конкурсних робіт

Робота повинна мати 2 складові: фотографію і супровідний текст, що розповідають про шкідливий вплив людської діяльності на довкілля в Демидівській селищній раді (причини та наслідки забруднення) та/або показують шляхи вирішення екологічних проблем.

Фотографія має бути зроблена на території Демидівської селищної ради не раніше 1 березня 2018 року.

Конкурсні роботи мають бути виконані індивідуально.

До участі в конкурсі допускаються фотографії, зроблені як професійною фотоапаратурою, так і любительською, або ж смартфоном чи іншим гаджетом з функцією фотографування.

Критерії оцінки конкурсних робіт

Оцінювання робіт здійснюватиметься за такими критеріями:

тематична відповідність фотографії;

актуальність показаної на ній проблеми;

наявність опису в супровідному тексті, який пояснює проблему, можливих шляхів її вирішення;

якість фотографії.

Подання робіт на конкурс

Всі конкурсні роботи (фотографію і супровідний текст) необхідно надсилати електронною поштою на адресу rogiznengo@gmail.com.

Прийом конкурсних робіт проводиться до 8 червня 2018 року включно до 15:00 (час отримання листа на електронну пошту).

Від одного учасника можна надіслати не більше 3 робіт.

В листі також потрібно вказати свої прізвище, ім’я, по батькові; вік; контактний номер телефону; місце проживання (або знаходження).

Підведення підсумків Конкурсу

Для оцінки робіт і визначення переможців буде утворена конкурсна комісія, до складу якої увійдуть представники селищної ради та активісти.

Також на сторінці ГО «Сприяння розвитку села» в соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/RogizneNGO) буде організовано відкрите голосування за роботи вподобаннями («лайками»). Під вподобанням буде вважатися будь-яка із 6 емоцій, доступних на сьогодні у Facebook. Голосування триватиме з 8 червня (з 18:00) до 13 червня (до 20:00).

Нагородження переможців

За результатами рішення конкурсної комісії автори 5 найкращих робіт отримають призи:

• портативна музична колонка (1 місце);

• універсальна мобільна батарея (2 місце);

• навушники (3 місце);

• USB флешка 8 Гб (4 місце);

• монопод для селфі (5 місце).

За результатами голосування в соціальній мережі Facebook заохочувальні призи від ГО «Сприяння розвитку села» отримають 5 робіт, які наберуть найбільшу кількість вподобань.

Переможці та найактивніші учасники конкурсу будуть запрошені до участі в таборуванні на березі р. Стир.

Спосіб отримання переможцями своїх винагород буде визначений додатково з кожним індивідуально.

Організатор Конкурсу має право одноосібно змінювати умови конкурсу та вносити зміни в порядок нагородження переможців.

За деталями звертайтеся:

Ольга Щербатюк, менеджер з комунікацій ГО «Сприяння розвитку села»,