«За чисте довкілля»

Дата: 27.04.2018 16:55

21 квітня у Рудківському ліцеї був проведений День довкілля в межах акції з благоустрою «За чисте довкілля».

Під час проведення акції було залучено учнівську молодь до озеленення території ліцею, догляду та збереження наявних зелених насаджень, здійснено заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ (1-за будинком культури, 3-у парку), прибрано та приведено у належний санітарний стан парк, дитячий та спортивний майданчики, братську могилу. Учні ліцею висаджували зелені насадження: 17 дерев, 23 кущі та посіяли 5,61кв.м квітників. На квітниках посадили багаторічні квіти: троянди, примули, хосту та висіяли однорічні квіти: чорнобривці, цинію, сальвію, айстри, ротики, мак однорічний, однорічні жоржини. У саду підбілили плодові дерева, а також підбілено бордюри квітників.

Учні і вчителі від участі у даній акції отримали естетичне задоволення.