Дата: 23.04.2018 16:32

ДЕМИДІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Демидівського селищного голови

16 квітня  2018  року                                                                                                                                         №  21

Відповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати позачергову 5 сесію 7 скликання Демидівської селищної ради 26 квітня  2018 року на 10 годину в приміщенні Будинку культури селищної ради.

На розгляд сесії винести питання

1. Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Демидівської селищної ради.
  2. Про встановлення батьківської плати за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах Демидівської селищної ради.
  3. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.
  4. Про включення земельних ділянок до переліку, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах).
  5. Про скасування рішення Демидівської селищної ради від 15 квітня 2013 року № 377 "Про наадння дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та у власність шляхом викупу громадянці Савковій Н.А.".

Селищний голова                                                               В.Іщук