Фото без опису  Представник Демидівської селищної ради взяв участь у роботі Рівненського обласного форуму "Відповідальна участь - крок до успішної громади", який відбувся 27 березня у приміщенні  Платформи взаємодій «Простір» м. Рівне.

Під час форуму відбулось обговорення способів та форм залучення мешканців до процесу прийняття рішень на місцевому рівні, реалії проведення публічних консультацій в об’єднаних територіальних громадах, а також виклики, загрози й перспективи.

Представники Громадянської мережі ОПОРА поділилися досвідом реалізації проекту «Формування бюджетів об’єднаних територіальних громад через призму потреб мешканців» у Бугринській та Деражненській громадах Рівненщини.
Разом зі спікерами учасники розглянули практичні кейси залучення мешканців до бюджетного процесу об'єднаних територіальних громад, функціонування порталів «ProZorro» та «E-data».

Фото без опису      Фото без опису