З метою удосконалення педагогічної майстерності керівників гуртків та обміну досвідом роботи педагогів 29 березня 2018року на базі закладу позашкільної освіти  Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради відбулося засідання методичного об’єднання керівників гуртків  з теми «Національно-патріотичне виховання гуртківців – важливий аспект позашкільної освіти».

Теоретична частина методоб’єднання проходила у формі круглого столу.

Керівники гуртків та методист Максимюк Ж.Б. обговорили проблеми  національно-патріотичного виховання підростаючого покоління , поділились своїми думками, напрацюваннями. А саме керівник гуртка «Початкове технічне моделювання», Мулько О.В., поділився досвідом роботи «Національно – патріотичне виховання засобами гурткової роботи». Керівник гуртка «Плетення на рамках» Салійчук М.В. ознайомила колег з  методами формування компетентностей особистості засобами народної творчості та разом з гуртківцями представили  свої напрацювання – презентацію виробів вихованців.

У практичній частині керівники гуртків переглянули виховний захід «З Україною в серці», який підготувала керівник гуртка народних інструментів «Візерунок» Погранична Т.І. В репертуарі заходу були представлені музичні твори: «Україна», « Мить», « Плакала калина», « Я маленький козак», « Я- україночка», «При долині кущ калини», « Я маленька українка», « Моє село», «Гей соколи», українські народні жартівливі пісні «Мене мати не пускає з хати», « А на нашій вулиці».,  які перепліталися з поетичними рядками  про красу і велич рідного краю.

Гостями виховного заходу були присутні заступник голови Демидівської селищної ради Герук С.О. та головний спеціаліст управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради Гусаревич О.М.

Учасники методичного об’єднання визначилися, що підростаюче покоління має виховуватися на прикладах народних традицій рідного краю. Обмін досвідом педагогічної роботи надихнув членів методичного об’єднання на нові творчі справи.