Про отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів Податкова інформує

Про отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів

Про отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що  порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733 (далі – Порядок № 733).

Суб’єкти господарювання Дубенського району з початку 2023 року сплатили майже 1165 тис грн екологічного податку Податкова інформує

Суб’єкти господарювання Дубенського району з початку 2023 року сплатили майже 1165 тис грн екологічного податку Протягом січня – травня 2023 року підприємства Дубенського району спрямували до бюджетів усіх рівнів 1164,5 тис гривень екологічного податку, що на 244 тис гривень більше фактичних показників минулого року.

Умови зняття з обліку платників єдиного внеску членів фермерського господарства Податкова інформує

Умови зняття з обліку платників єдиного внеску членів фермерського господарства

Умови зняття з обліку платників єдиного внеску членів фермерського господарства Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що члени фермерського господарства, якщо вони не є особами, які підлягають страхуванню на інших підставах, визначено платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) і такі платники зобов’язані стати на облік в контролюючих органах як платники ЄВ.

Облік товарних запасів для фізичних осіб згідно із Законом №1914 Податкова інформує

Облік товарних запасів для фізичних осіб згідно із Законом №1914

Облік товарних запасів для фізичних осіб згідно із Законом №1914 Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов'язані вести в порядку, встановленому законодавством, облік товарних запасів та здійснювати продаж лише тих товарів (послуг), що відображені в такому обліку.

Види діяльності, які зазначаються у реєстрі платників єдиного податку Податкова інформує

Види діяльності, які зазначаються у реєстрі платників єдиного податку

Види діяльності, які зазначаються у реєстрі платників єдиного податку Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до п. 299.1 ст. 299 ПКУ реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.

Змінено терміни зберігання первинних документів Податкова інформує

Змінено терміни зберігання первинних документів

Змінено терміни зберігання первинних документів Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо імплементації міжнародного стандарту автоматичного обміну інформацією про фінансові рахунки» від 20.03.2023 р. № 2970-IX, який набрав чинності на наступний день після офіційного опублікування (набрання чинності відбулось 28.04.2023, за винятком окремих статей) оновлено редакцію пункту 44.3 статті 44 Податкового кодексу України, відповідно до якої платники податків зобов'язані зберігати документи та інформацію, пов'язані із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, упродовж визначених законодавством строків, але не менше:

Малий бізнес Демидівської та Боремельської громад поповнив місцеві скарбниці на 5,7 млн гривень єдиного податку Податкова інформує

Малий бізнес Демидівської та Боремельської громад поповнив місцеві скарбниці на 5,7 млн гривень єдиного податку За січень-травень 2023 року до місцевих бюджетів Демидівської та Боремельської громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 5716 тис гривень єдиного податку.