Довідку про доходи можна отримати самостійно Податкова інформує

Довідку про доходи можна отримати самостійно

Довідку про доходи можна отримати самостійно Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що у рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців за 2022 рік, громадяни можуть скористатися Е-сервісом «Електронний кабінет» для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, а також підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан і доходи.

Анулювання реєстрації юридичної особи як платника єдиного податку третьої групи Податкова інформує

Анулювання реєстрації юридичної особи як платника єдиного податку третьої групи

Анулювання реєстрації юридичної особи як платника єдиного податку третьої групи Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що реєстрація платником єдиного податку є безстроковою та може бути анульована шляхом виключення з реєстру платників єдиного податку за рішенням контролюючого органу, зокрема, у разі:

Місцеві бюджети Дубенщини з початку року поповнились на 728,1 млн гривень Податкова інформує

Місцеві бюджети Дубенщини з початку року поповнились на 728,1 млн гривень

Місцеві бюджети Дубенщини з початку року поповнились на 728,1 млн гривень Податкові надходження до місцевих бюджетів Дубенського районуі протягом шести місяців цього року склали 728,1 млн гривень. Порівняно з січнем-червнем минулого року надходження зросли на 213,9 млн грн або на 41,6 відсотків.

Хто подає звітність у разі смерті засновника ЮО, який був єдиною відповідальною особою підприємства (директор/бухгалтер) та відповідає за своєчасність подання звітності такої ЮО у разі наявності/відсутності спадкоємців? Податкова інформує

Громади Дубенського району отримали 43,6 млн гривень плати за землю Податкова інформує

Громади Дубенського району отримали 43,6 млн гривень плати за землю

Громади Дубенського району отримали 43,6 млн гривень плати за землю За підсумками шести місяців 2023 року місцеві бюджети громад Дубенського району отримали 43,6 млн гривень плати за землю. Цьогорічні показники земельного податку перевищили надходження  минулого року на 10,8 млн гривень.

Власники нерухомості Демидівської та Боремельської громад сплатили 913,5 тис грн податку Податкова інформує

Власники нерухомості Демидівської та Боремельської громад сплатили 913,5 тис грн податку Власники об’єктів нерухомості Демидівської та Боремельської громад у січні-червні 2023 року сплатили  до місцевих бюджетів 913,5 тис гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Порівняно з минулорічними показниками, надходження даного платежу зросли на  372 тис гривень

Громади Дубенського району отримали 43,6 млн гривень плати за землю