Сплата єдиного податку платником ЄП першої або другої групи у разі зміни місця провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності Податкова інформує

Нюанси реєстрації ПРРО Податкова інформує

Нюанси реєстрації ПРРО

Нюанси реєстрації ПРРО Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, які дії СГ, який після подання реєстраційної заяви за ф. № 1-ПРРО (J/F1316603, далі – заява) отримав квитанцію з помилкою «Адреса розміщення ГО не відповідає реєстраційним даним», якщо вказана платником у заяві адреса відповідає даним, зазначеним у повідомленні ф. 20-ОПП.

На Дубенщині надходження податку на прибуток зросли майже втричі Податкова інформує

На Дубенщині надходження податку на прибуток зросли майже втричі

На Дубенщині надходження податку на прибуток зросли майже втричі За підсумками семи місяців цього року платники податків – юридичні особи Дубенського району сплатили до Зведеного бюджету України 194,9 млн гривень податку на прибуток. Ця сума перевищує минулорічні показники за аналогічний період на 129,8 млн гривень, тобто майже у 3 рази.

Про надання звітності в електронному вигляді Податкова інформує

Про надання звітності в електронному вигляді

Про надання звітності в електронному вигляді ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що найпопулярнішим сервісом ДПІ для платників податків залишається сервіс «Електронний кабінет»   (https://cabinet.tax.gov.ua).

Про проведення через РРО або ПРРО попередньої (авансової) оплати за товар (послугу), реалізацію товару з відстроченням платежу, остаточний розрахунок Податкова інформує

В який термін СГ повинен створювати на РРО або ПРРО фіскальні звітні чеки (щоденні Z-звіти) у разі несвоєчасного закриття зміни через форс-мажорні обставини (повітряну тривогу, відсутність світла тощо)? Податкова інформує

Малий бізнес Демидівської та Боремельської громад поповнив місцеві скарбниці майже на 8 млн гривень єдиного податку Податкова інформує

Малий бізнес Демидівської та Боремельської громад поповнив місцеві скарбниці майже на 8 млн гривень єдиного податку За підсумками семи місяців 2023 року до місцевих бюджетів Демидівської та Боремельської громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 7895 тис гривень єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 319 тис гривень.

Щодо проведення звірки по майнових податках  Податкова інформує

Щодо проведення звірки по майнових податках

Щодо проведення звірки по майнових податках  Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що положеннями статей 266, 267, 286 Податкового кодексу України передбачено право фізичних осіб - платників податку на майно (податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, плати за землю) звернутись з письмовою заявою до контролюючого органу для проведення звірки даних, які стали підставою для визначення ним розміру податкових зобов'язань в податковому повідомленні-рішенні.